Motyw Nokia FC Barcelona

Motyw Nokia FC Barcelona dla Symbian

Twoja Nokia w barwach FC Barcelony

Motyw Nokia FC Barcelona to temat na telefony Nokia z systemem Symbian, dla fanów zespołu FC Barcelona. Jeśli jesteś fanem Barcy, wciśnij przycisk Download i pobierz Motyw Nokia FC Barcelona.Motyw Nokia FC Barcelona to temat na telefony Nokia dla... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysokiej jakości tapeta
  • Zwiększony kontrast tekstu w menu
  • Tylko dla fanów FC Barcelona

Wady

  • Tylko dla fanów FC Barcelona

Dobry
7

Motyw Nokia FC Barcelona to temat na telefony Nokia z systemem Symbian, dla fanów zespołu FC Barcelona. Jeśli jesteś fanem Barcy, wciśnij przycisk Download i pobierz Motyw Nokia FC Barcelona.

Motyw Nokia FC Barcelona to temat na telefony Nokia dla fanów klubu piłkarskiego, którego zawodnikami są Carles Puyol, Lionel Messi, czy Cesc Fàbregas. Choć akurat w tym motywie FC Barcelona zdjęć najsłynniejszych piłkarzy drużyny z Katalonii nie znajdziemy, to i tak prezentuje się on okazale. Najważniejszym elementem jest duży herb klubu FCB. Sam herb FC Barcelona jak i tło wokół niego wyglądają na "postarzane", co jeszcze bardziej dodaje im uroku i szlachetnej patyny.

Motywy i tematy Nokia o tematyce sportowej to jedne z najpopularniejszych motywów pobieranych na telefony z systemem Symbian. W końcu wielkie kluby piłkarskie mają ogromne rzesze fanów, a któż z nich nie chciałby przyozdobić telefonu motywem z herbem ukochanej drużyny? Dla takich wiernych kibiców FCB jest też Motyw Nokia FC Barcelona.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na symbian

Motyw Nokia FC Barcelona

Download

Motyw Nokia FC Barcelona

Opinie użytkowników o Motyw Nokia FC Barcelona

Sponsorowany×