Motyw Nokia FC Barcelona

Motyw Nokia FC Barcelona

Twoja Nokia w barwach FC Barcelony

Zalety

  • Wysokiej jakości tapeta
  • Zwiększony kontrast tekstu w menu
  • Tylko dla fanów FC Barcelona

Wady

  • Tylko dla fanów FC Barcelona

Dobry
7

Motyw Nokia FC Barcelona to temat na telefony Nokia z systemem Symbian, dla fanów zespołu FC Barcelona. Jeśli jesteś fanem Barcy, wciśnij przycisk Download i pobierz Motyw Nokia FC Barcelona.

Motyw Nokia FC Barcelona to temat na telefony Nokia dla fanów klubu piłkarskiego, którego zawodnikami są Carles Puyol, Lionel Messi, czy Cesc Fàbregas. Choć akurat w tym motywie FC Barcelona zdjęć najsłynniejszych piłkarzy drużyny z Katalonii nie znajdziemy, to i tak prezentuje się on okazale. Najważniejszym elementem jest duży herb klubu FCB. Sam herb FC Barcelona jak i tło wokół niego wyglądają na "postarzane", co jeszcze bardziej dodaje im uroku i szlachetnej patyny.

Motywy i tematy Nokia o tematyce sportowej to jedne z najpopularniejszych motywów pobieranych na telefony z systemem Symbian. W końcu wielkie kluby piłkarskie mają ogromne rzesze fanów, a któż z nich nie chciałby przyozdobić telefonu motywem z herbem ukochanej drużyny? Dla takich wiernych kibiców FCB jest też Motyw Nokia FC Barcelona.

Motyw Nokia FC Barcelona

Download

Motyw Nokia FC Barcelona

Opinie użytkowników o Motyw Nokia FC Barcelona